HAKKIMIZDA


Javdes Şirketler Topluluğu, Jandarma Asayiş Vakfının sadece bağışlara bağlı kalmaksızın düzenli faaliyet gelirlerine kavuşturulması amacıyla, 24 Kasım 1998 tarihinde 20.000 TL sermayeli olarak JAVDES A.Ş. adı altında kurulmuş ve Şubat 2023 tarihine kadar tek bir şirket çatısı altında faaliyetlerini artırarak devam etmiştir.  Ticari gerekçeler ve pazar durumunun analizi sonucunda, Şubat 2023 tarihinde yeni bir organizasyon değişikliğine gidilerek aşağıdaki şekilde teşkilatlanmıştır.

VİZYON

Javdes Şirketler Gurubu ilkeleri ve prensipleri dâhilinde her bir şirketimizin yegâne hedefi; kendi sektörlerinde, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir firma olarak, ve Türkiye'nin lider şirketleri arasında olma yolunda ilerlemektir. 

MİSYON

Javdes Şirketler Gurubu olarak;  mevcut faaliyet alanlarında pazar paylarının geliştirilmesinin yanı sıra, şirketin ticaret sicilinde belirtilen ve halen içinde olmadığı sahalarda; müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak, marka bilinirliğini artırmak, ülke ekonomisine ve tedarikçilerimize katkı sağlayarak halkına gurur veren bir şirket olmak.

İş Ortaklarımız

Markalarımız